Hakkımda

Merhaba

Ben Şimal Niğbolu, yaklaşık 8 senedir içerik üretim ve yazarlığı sektöründe freelance olarak faaliyet göstermekteyim. Çalışmalarımın tümünde özgün, güncel, trend ve seo kriterleri bazında içerikler üretiyor, müşterilerimin beklentilerini maksimum seviyede karşılamaya gayret gösteriyorum.

Dijital platformun gelişim göstermesi, rekabetin artışı ve on binlerce web sitesinin arama motorunda barınması ile yeni bir iş sahası olarak açılan makale / içerik yazarlığında, kendimi geliştirerek gerekli görülen prosedürleri uyguluyorum.

Web sayfalarınızın daha etkin, daha güncel ve daha fazla kullanıcıya ulaşmasında etkin rolü olan içeriklerinizi en kaliteli şekilde hazırlamak için özel bir eğitim almadığımı, ancak yeteneğimin bu iş sahasında oldukça verimli olduğunu sizlere söyleyebilirim.

Farklı firmalar yada sektörler gibi sloganlar oluşturmadan, iddialar da bulunmadan sade ve kendime has kalemimi kullanıyor, bu doğrultuda oluşturduğum içerikleri sizlere sunuyorum.

Şimdi kendi imzamı taşıyan projelerde yer almak beni fazlasıyla onurlandırıyor ve gururlandırıyor. Umarım etik değerler kapsamında profesyonel şekilde sizlere hizmet edebilir ve işimi layığıyla yerine getirerek memnuniyetinizi kazanabilirim.

Sevgilerimle

Neden Tercih Etmelisiniz?

Seo uyumlu içeriğin, arama motorları tarafından bir kriter olarak belirlendiği dijital çağımız da, markanızı temsil edecek olan web sitelerinizin yenilikçi içerikler ile buluşması, güncel ve trendleri takip etmesi gerekir.

Seo’nun ne kadar önemli bir faktör olduğunun bilincinde olarak, tüm müşterilerime ürettiğim içeriklerde detaylı araştırmalar yaparak, aranma hacmi yüksek yazıların hazırlanmasını sağlıyorum. Sektörünüz ve branşınız ne olursa olsun, istediğiniz web site dâhilin de üst düzey içerikler ise doğru adrestesiniz.

Mutlu Müşteri

Referanslarım